Kurv

Luk

Fri fragt på ordrer over 300 DKK til Danmark • Levering 1-2 hverdage

Gratis økologisk net med alle ordrer

  • DA | EN
  • Log in

Wholesale

Du er mere end velkommen til at kontakte os pr. telefon. 
Mandag til fredag fra 8.30 - 17.00 
Tlf. 31 32 63 11
Eller pr. mail:

WHOLESALE KUNDESERVICE
customerservice@liewood.com

SALG INTERNATIONAL
Kontaktperson: Martin Lie Norvig
sales@liewood.com

SALG DANMARK
Kontaktperson: Helle Møller Flø
hmf@liewood.com

SALG FRANKRIG
Kontaktperson: Emma Chollet-Langvardt
ec@liewood.com

SALG BELGIEN KOOS Agency
Kontaktperson: Sofie van Dijk & Kathelijn De Wachter
info@kooslifestyle.be // kathelijn@kooslifestyle.be

SALG TYSKLAND 
Kontaktperson: Pernille Knoblauch
pk@liewood.com

SALG LUXEMBOURG KOOS Agency
Kontaktperson: Sofie van Dijk & Kathelijn De Wachter
info@kooslifestyle.be // kathelijn@kooslifestyle.be

SALG HOLLAND LUX Agency
Kontaktperson: Lynn Van Dijk
lynn@luxagency.nl // www.luxagency.nl

SALG NORGE Blender Agency
Kontaktperson: Lene Eriksen
lene@blenderagency.com

SALG SVERIGE
 Little Miss Friday
Kontaktperson: Åsa Eriksson
asa@littlemissfriday.se

SALG ENGLAND Vida Kids
Kontaktperson: Gemma Davis
gemma@vida-kids.co.uk // www.vida-kids.co.uk

SALG SCHWEIZ 
Kontaktperson: Pernille Knoblauch
pk@liewood.com

SALG ØSTRIG 
Kontaktperson: Pernille Knoblauch
pk@liewood.com

SALG ITALIEN: Rasi showroom
Kontaktperson: Chiara Rasi
chiara@rasi.it

SALG SPANIEN, PORTUGAL & ANDORRA Eva Schulz
Kontaktperson: Eva Schulz
eva@evaschulz.es

WEBSHOP
Kontaktperson: Ida Mandrup Broström
webshop@liewood.com

Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få muligheden for at vinde et bambus spisestel

Jeg bekræfter, at jeg er 16 år eller ældre, og jeg giver mit samtykke til at Liewood anvender min data til at sende personlig marketing materiale i overensstemmelse med persondatapolitikken.

You are visiting Liewood.dk – our Danish site.
Do you want to go to the international site Liewood.com instead?